Depilacja laserowa odpowiedzią na zapotrzebowanie setek kobiet i mężczyzn!

Depilacja laserowa nie jest już niczym abstrakcyjnym. Wręcz przeciwnie - szeroka dostępność umożliwia korzystanie z niej praktycznie każdemu. Marzenia o gładkiej skórze na stałe są do zrealizowania. Lato budzi szczególne zainteresowanie wśród kobiet - najpopularniejsza jest wtedy depilacja laserowa bikini. Ale to nie jedyna pora, w której warto wybrać się na ten zabieg.

Który laser oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, LightSheer czy Vectus?
Rozwiązanie techniczne Light Sheer Vectus
Automatyczny czytnik melaniny Skintel Nie oferuje Oferuje
Technologia efektywnego wykorzystania światła Photon Recycling Nie oferuje Oferuje
Diody rozłożone optymalnie Nie oferuje Oferuje

DEPILACJA LASEROWA NIE ZAWODZIDepilacja laserowa pach.

Depilacja laserowa od lat okazuje się być skuteczną pomocą zwiększającą pewność siebie i atrakcyjność wśród płci przeciwnej. To też w dużej mierze korzyści higieniczne. Wykorzystywany współcześnie laser jest bezpieczny i nie powoduje uszkodzeń ani ciała, ani wewnętrznych narządów człowieka.

Korzystanie z tej metody oszczędza czas i zapobiega zranieniom oraz innym przykrym skutkom, pojawiającym się na ciele w wyniku używania tradycyjnych sposobów - np. jednorazowych maszynek. Także plastry, wosk i depilatory elektryczne wywołują nieprzyjemne dolegliwości np. wrastające włoski.

LASER DO DEPILACJI VECTUS - SKORZYSTAJ Z TEGO MODELU

Jeśli naszym zainteresowaniem cieszy się aktualnie laser do depilacji Vectus, typujemy doskonale. To nowoczesny sprzęt, w którym technologiczne połączenia przygotowane zostały z myślą o komforcie pacjenta. W szybkim czasie usuniemy wiele komórek macierzystych włosa.

Depilacja laserowa Sopot – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

Ilość zwiększa się dzięki technologii Photon Recycling, która odbijane od skóry światło, ponownie zwraca ku skórze, niszcząc poszczególne komórki. W modelu wykorzystano jeszcze dwa inne rozwiązania: czytnik Skintel mierzący poziom melaniny oraz formułę Advanced Contact Cooling chłodzącą ciało pacjenta. Laserowa depilacja z Vectus jest bardzo skuteczna i bezpieczna - certyfikowana dokumentem FDA.

WRASTAJĄCE WŁOSKI POKONASZ LASEREM

UWAGA, w odpowiedzi na Państwa pytania odnośnie skutecznej metody na zbadanie czy po przygodnym stosunku płciowym, możemy być zarażeni rzeżączką, pragniemy poinformować, że są dostępne testy na rzeżączkę (np. na stronie: https://drwenerolog.pl/produkt/test-na-rzezaczke/), które operują na najdokładniejszej metodzie badania PCR. Testy można zamówić do domu, pobrać próbkę i odesłać kurierem do laboratorium. Wyniki odebrać można meilem.

Wrastające włoski są irytującym i szpecącym schorzeniem. Jak i dlaczego powstają?

 • Kiedy golimy się jednorazową maszynką i innymi standardowymi narzędzami, podrażniamy naskórek.
 • Naskórek w wyniku podrażnienia staje się gruby, szorstki i wysuszony co sprawia że nowe włosy nie wyrastają.
 • Włoski zaczynają się skręcać i widać je później na skórze jako czarne kółeczka.
 • Można to leczyć produktami z kwasem mlekowym.
 • Dolegliwość ma tendencję do powrotów, a jedyną szansą na jej stałe zwalczenie jest depilacja laserowa.

Innym i dodatkowym mankamentem jest zapalenie mieszków włosowych, które cechuje się ropniakami, krostami, bólem, świądem i pieczeniem. Objawy te są poważniejsze i niestety również nawracające - tylko depilacja laserowa daje gwarancję uniknięcia takich sytuacji.

Nie każdy może jednak śmiało zaplanować podróżowanie do ciepłych krajów bez zapasu maszynek. Depilacja laserowa przeciwwskazania podaje bardzo konkretnie. Są nimi między innymi: ciąża u kobiet, łuszczyca, bielactwo, grzybica, infekcje wirusowe i bakteryjne, zmiany alergiczne, trądzik, zmiany zapalne, nieuleczone zaczerwienienia, choroby narządów wewnętrznych, rak, grypa, atopowe zapalenie skóry.

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI I CZY LEKARZ DAJE ZNIECZULENIE?

Przed wykonaniem zabiegu pacjent nie dowie się dokładnie czy depilacja laserowa boli. Ocenić może to jedynie z doświadczenia, ponieważ każdy człowiek to inny próg odczuwania wszystkich bodźców. Znieczulenia się nie podaje, ale nie ma się czego obawiać - dyskomfort jest nieznaczny i trwa krótko. Depilacja laserowa pach to np. tylko 5 minut. Pozostałe miejsca depilowane są
Depilacja laserowa pach laserem Vectus.
najdłużej przez 30 minut. Wszystko przebiega sprawnie i choć prawdą jest, że w trakcie aktywności lasera może wystąpić obrzęk, nie będzie się on utrzymywał dłużej niż kilka godzin lub ewentualnie przez kilka dni.

Po wyjściu z gabinetu zalecane jest zachowanie szczególnej ostrożności w postaci: pielęgnacji nawilżającej, unikania słońca, siłowni, wizyt w saunie, w solarium i na basenie. Niewskazane są też kąpiele w domowej wannie przy napuszczaniu gorącej wody. Dla zdrowia skóry zdecydowanie lepiej korzystać przez kilka dni z prysznica o umiarkowanej temperaturze wody.

DEPILACJA LASEROWA - OPINIE POMOGĄ PODJĄĆ DECYZJĘ

Zawsze warto poznać i przejrzeć opinie o depilacji laserowej, ponieważ to one pomagają niekiedy w rozwiązaniu dylematów i podjęciu decyzji. Zainspirowanie się przeżyciami i satysfakcją doświadczonych już osób otwiera na gotowość do nowego doświadczenia i podniesienia jakości życia.

Karolina Formela"Pacjenci są zadowoleni z efektu zabiegu już za pierwszym razem, choć zwykle zaleca się powtórzenia - średnio 4 w odstępie kilku tygodni. Depilacja laserowa poprawia kondycję naskórka, który przestaje już być drażniony." -mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

5/5 - (10 Głosów)

7 przemyśleń nt. „Depilacja laserowa odpowiedzią na zapotrzebowanie setek kobiet i mężczyzn!

 1. Makowska

  Mało się orientuje w tych laserach do depilacji ciała. Widzę jedynie, że Vectus góruje nad Light sheer. Powoli zaczynam interesować się temat, może w przyszłości również skorzystam z takiego zabiegu.

  Odpowiedz
 2. Ewelin555

  A ja się depiluje woskiem. Tylko, że w moim przypadku problem z wrastającymi włoskami nie występuje, a taka depilacja laserowa pozwala mi cieszyć się gładką skórą przez ponad 3 tygodnie.

  Odpowiedz
 3. werka

  Nie nawidzę kiedy się zatnę podczas depilacji klasyczną maszynką. Strasznie wtedy piecze i zawsze się boję, że może wdać się jakieś zakażenie..

  Odpowiedz
 4. ciekawska

  Kiedyś chciałam się skusić na depilację laserową, ale gdy przejrzałam ceny zabiegów to mi chęci przeszły 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 1 =