Zabiegi na ciało – opis, efekty

Jeżeli chcesz, aby twoje ciało prezentowało się jak najlepiej, to skorzystaj z profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych na ciało. Zapewniają one skuteczną walką z m.in.: cellulitem, wiotką skórą, nadmiarem tłuszczu czy niepożądanym owłosieniem.

Do tych zabiegów należą: Ultraformer, Icoone, Pollogen Legend – Surgen i Maximus, Venus Legacy, Karboksyterapia, Endermologia Cellu M6 Integral, Palomar Emerge, mezoterapia igłowa, Dermapen / Mezopen, depilacja woskiem czy depilacja laserem Vectus. Wybór urządzenia może zostać ci ułatwiony za pomocą darmowej konsultacji ze specjalistą od zabiegów na ciało.

Ultraformer

W trakcie tego zabiegu na skórę są wysyłane fale ultradźwiękowe. Sprawiają one, że dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu i obkurczenia tkanek. To w konsekwencji sprawia, że skóra staje się:

 • elastyczniejsza
 • jędrniejsza
 • gęstsza

Icoone

Te zabiegi na ciało i twarz są realizowane za pomocą specjalnych rolek pod ciśnieniem. Wykonują one masaż, dzięki któremu można uzyskać takie efekty, jak:

 • redukcja cellulitu
 • zmniejszenie tłuszczu
 • lifting ciała i twarzy
 • ograniczenie zmarszczek

Pollogen Legend – Surgen i Maximus

Surgen i Maximus wykorzystują urządzenie Pollogen Legend, którego działanie jest oparte na technologii Energii Hybrydowej. Efekty uzyskane dzięki tym zabiegom to m.in.:

 • lifting twarzy
 • odmłodzenie i ujędrnienie skóry
 • redukcja rozstępów
 • spłycenie niewielkich zmarszczek

Venus Legacy

Ten zabieg wykorzystuje nowoczesne technologie: Impulsowe Pole Magnetyczne, Multipolarną Falę Radiową, Real Time Thermal Feedback, a także technologię VariPulse. To sprawia, że odznacza się bardzo dobrą skutecznością, jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu.

Karboksyterapia

UWAGA, w odpowiedzi na Państwa pytania odnośnie skutecznej metody na zbadanie czy po przygodnym stosunku płciowym, możemy być zarażeni rzeżączką, pragniemy poinformować, że są dostępne testy na rzeżączkę (np. na stronie: https://drwenerolog.pl/produkt/test-na-rzezaczke/), które operują na najdokładniejszej metodzie badania PCR. Testy można zamówić do domu, pobrać próbkę i odesłać kurierem do laboratorium. Wyniki odebrać można meilem.

Ten zabieg jest związany z wstrzykiwaniem śródskórnie lub podskórnie medycznego dwutlenku węgla. Przede wszystkim zapewnia on zmniejszenie tkanki tłuszczowej w określonych strefach (np. talli, biodrach, ramionach lub udach).

Endermologia Cellu M6 Integral

W przypadku zaawansowanego cellulitu pielęgnacja ciała jest niewystarczająca. Jednym z odpowiednich rozwiązań tego problemu jest zabieg Endermologia. Polega on na wykonaniu za pomocą innowacyjnego urządzenia wyszczuplającego masażu na określonych obszarach ciała.

Palomar Emerge

Te zabiegi na ciało są realizowane za pomocą lasera frakcyjnego Palomar Emerge, który wysyła mikrowiązki światła. Dzięki nim skóra staje się gładsza, zdrowsza, jędrniejsza oraz gęstsza.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia polega na wprowadzeniu do skóry za pomocą strzykawki oraz igły substancji odżywczych. Skutkuje ona głębokim oraz niezwykle efektywnym nawilżeniem skóry.

Dermapen / Mezopen

Ten zabieg wykorzystuje zaawansowane technologicznie urządzenie, które wprowadza substancje aktywne w głąb skóry poprzez jej mikronakłuwanie. Dzięki niemu można uzyskać takie efekty, jak:

 • rozjaśnienie skóry
 • zahamowanie wypadania włosów
 • odnowa i odmłodzenie skóry

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem powinna być wykonywana przez profesjonalistę, posiadającego odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Właściwie wykonany zabieg charakteryzuje się tym, że włoski po nim nie wrastają.

Depilacja laserem Vectus

Likwidacja niepożądanego owłosienia za pomocą lasera Vectus jest niezwykle skuteczna, a przy tym niemalże bezbolesna, choć może pojawić się dyskomfort w pewnych rejonach (m.in. intymnych).

5/5 - (31 Głosów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 2